Посребрен бакар, никел позлатен бакар жица - Tianchuang
 • Посребрен бакар жица
 • Silver Plated Soft Annealed Copper Wire
 • Silver Plated Copper

кои сме ние

Нашата компанија е сконцентриран на бренд менаџмент и развој на иновации на технологијата производ. Формиравме стручни истражувања производот тим со таленти во областа на металната индустрија итн Со иновациите и се борат за толку многу години, компанијата во моментов се СПЦ жица како главни производи. Кои имаат висока технологија, нови и посебни карактеристики; овие добри производи се направи компанијата да биде во водечка позиција во истата индустрија, исто така, нашата компанија доби голема поддршка и процени на нашите клиенти и целата целниот пазар.

Ние ќе истрае во идејата "Шангај Tianchuang кабел. Да се ​​создаде иднина рака под рака. "Ние ќе се подобри квалитетот на производот и да се зајакне нашата компанија за управување со цел да се задоволат барањата на пазарот и клиентите.

Научи повеќе

Зошто да не одберете нас

 • иновации

  иновации

  Нашата компанија е сконцентриран на бренд менаџмент и развој на иновации на технологијата производ.
 • вредности

  вредности

  Со текот на годините, Тјан Chuang поддржува основните вредности на "да се биде човек од сопствената средства, вршење на работите со полна пареа, да се биде спуштен на земјата и никогаш не завршува"
 • ефект

  ефект

  Нашата компанија одигра многу важна улога во нашето национално значајни проекти, воспоставување на националната одбрана и меѓународни инженеринг.

Избрана Производи

Преглед на сите производи

поле на примена на производи